Diář Cinderelly

Jednou to už musí být.

3. května 2010 v 19:35 | Cinderella

Končím ..

Ani zčásti to není kvůli tomu co se stalo ne není. A kvůli čemu mám blog s Hell. a poznala jsem že s ní je to o něčem jiném a lepším a chtěla bych se věnovat svému osobnímu a společnému blogu s Hell. prostě naplno tu už stejně nechodím a to si většina z vás všimla ne? Mám toho ve škole hodně a nechci sedět na pc a přidávat články na 3 blogy to prostě ne. Chci poděkovat Mistrovi byla to krásná příležitost i když se k ní ke konci něco vytvořilo (malý či velký spor). Nadále *Nat.<3 protože si úžasná a mám tě jako blogovou kamarádku dosti oblíbenou, pak W.aii <3 připadáš mi taky jako skvělá holka bohužel jsem tě moc nepoznala. A nakonec Michelle i když se mezi námi něco stalo kdysi jsme byli affs a měly se rády teď to bylo asi něco přechodového, protože se chci samozřejmě omluvit a poděkovat zato že jsem se díky tobě vzpamatovala. Pá

PS: Pokud budě někdo tak laskav a smaže všechny mé články (kterých není dost) já už musím jít na druhý blog něco vyřešit mějte se.

Cinderella

Kašlu na to !

2. května 2010 v 18:41 | Cinderella

Zdravím, tak hele Michelle chodíš tu jen ty pravda. A to mi vadí ze všeho nejvíc. , víš ! Ty jen okopíruješ článek ze starého blogu a děláš jak kdyby sis na to našla hodinu. Navíc každou minutu něco přidáš a když já nebo kdokoli jiný přidáme článek nikdo si ho nepřečte, protože to tu zamoříš svýma avatarama jsou hezké, ale vůbec mi to nepříjde jako blog který původně Mistr chtěl ! Samý avatary o bože lidi nám tu píšou buď reklamy nebo o to je krásné. Možná blázním, ale už několik dní přemýšlím o odchodu kvůli avatarům a podobně. Nekašlala bych tu na to, ale nelíbí se mi to tu ! A jestli napíšeš něco a co tu mám přidávat nebo podobně tak ti vynadám ! Ty avatary jsou totiž s Tokio Hotel a už z toho je mi na blití. Takže se zamysli laskavě ty co děláš špatně a pak tu něco piš. A buď ráda že sem byla upřímná !!
Cinderella

A co já?

24. dubna 2010 v 11:46 | Cinderella
laugh-1.gif laugh picture by sadistic_vampBlog, blogspot ?!  Selena Gomez-Naturally | nič --| veselá

Ahoj mí milí ^^
Ano ovšem dnes jsem vám dala jistou přednost před blogspotem. Potěšilo mne kolik tu včera přišlo návštěvníků a myslím si že nejsem jediná. Desing od BoniTky se mi zdá být perfektní a neumím si ho vynachválit ! Dnes se chci fotit a zkouknout nějaký pěkný film. Co vy? Mimochodem jak zajímalo Michelle kdo udělal ty popisky tak to zajímá i mne. Takže kdo, prosím? Ne že by se mi nelíbily, ale já se tu cítím nějak odstrčená ještě nic jsem tu neudělala a z ničeho nic se dozvím o translate pak o nápiskách tak co ještě příjde? Opravdu nevím, zdá se mi že nic krom psaní pár článků jsem tu nic neudělala ! Takže se ptám co bych mohla udělat? Díky za každou cenou odpověď od adminů. Pá
Vaše Cinderella

In city ♥

23. dubna 2010 v 19:30 | Cinderella
laugh-1.gif laugh picture by sadistic_vampÚsměv musí být :)N-Dubz- I Need you =* | nič --|šťastná

Ahoj^^
Každý tu stráví každou volnou minutu a já jediná tu jsem tak prd. Opravdu povedené, dnes se chystám udělat reálním svůj vlastní rozcestník. Mám se dobře dnes jsme byli in a city na nákupy a koupila jsem si 2 druhy botiček pak dám fotku. A jak se máte vy? Mimochodem dneska jsem nebyla ve škole a super, plno mi toho prý uteklo, ale cajk to doženu (!) Bože, bože to bude pak o5 10 sešitů a samé a ??zítra mi to musíš odevzdat''. Dneska tu ještě přidám nějakou tu grafiku říkám, ale "možná" ..Protože času moc nemám. Tak a to je pro vás milé vše.
Cinderella

Vřele vás tu vítám.

22. dubna 2010 v 20:48 | Cinderella
Ahojte, vítám vás tu a vidím, že nejsem jediná. Doufám, že to tu budu mít ráda a i vy taky, ale hlavně především doufám, že se pohodneme a všechno se tu udělá co nejrychleji, protože tyhle nápady jaké bude menu a co s affs jsou pro mne katastrofou. Co bych vám tu teď povídala. Desing bude od hodné BoniTky, která byla tak laskavá co na něm bude, ale neprozradím. Dále bych chtěla poděkovat CrAzYY~MISTROVI <3, který nás dal do hromady a umožnil nám tuhle skvělou zkušenost prožít. A holky přečetla jsem si vaše články a jsou kouzelné. Mimochodem mě můžete znát s blogspotu one-of-the-heroes.blogspot.com to je pro dnešek zatím vše. Mějte se krásně a užívejte si naše první články (které jsem si já teda vychutnala)
Vaše Cinderella
 
 

Reklama
Layout nám vytvořila BoniTká<3