Květen 2010

Tak co?!

18. května 2010 v 7:06 Cukřenka-diary
by me
Takže to tu necháme jen tak?když skončí
Cinderella a Michelle tak nemusíme hned skončit
všichni nebo snad ano?!sem zvědavá jak to tu
půjde dál!pokud se nikdo neozve tak skončím taky
čau!
by me

Jednou to už musí být.

3. května 2010 v 19:35 | Cinderella |  Diář Cinderelly

Končím ..

Ani zčásti to není kvůli tomu co se stalo ne není. A kvůli čemu mám blog s Hell. a poznala jsem že s ní je to o něčem jiném a lepším a chtěla bych se věnovat svému osobnímu a společnému blogu s Hell. prostě naplno tu už stejně nechodím a to si většina z vás všimla ne? Mám toho ve škole hodně a nechci sedět na pc a přidávat články na 3 blogy to prostě ne. Chci poděkovat Mistrovi byla to krásná příležitost i když se k ní ke konci něco vytvořilo (malý či velký spor). Nadále *Nat.<3 protože si úžasná a mám tě jako blogovou kamarádku dosti oblíbenou, pak W.aii <3 připadáš mi taky jako skvělá holka bohužel jsem tě moc nepoznala. A nakonec Michelle i když se mezi námi něco stalo kdysi jsme byli affs a měly se rády teď to bylo asi něco přechodového, protože se chci samozřejmě omluvit a poděkovat zato že jsem se díky tobě vzpamatovala. Pá

PS: Pokud budě někdo tak laskav a smaže všechny mé články (kterých není dost) já už musím jít na druhý blog něco vyřešit mějte se.

Cinderella

Okay....

2. května 2010 v 20:55 | Mcihelle
lilly-lecter.blogspot.com
Okay,můj poslední článek tady...Jo,odcházím..Nedivte se,ale já chtěla,aby tady něco bylo a ne aby to tady bylo prázdný a když přidám svou grafiku,hned je problém! Tak konečně bude mít Cinderella pokoj od mé grafiky a ode mně samotné..Já mám založený nový blog a bude o grafice,více se potom dozvíte na blogu =)
Tak sbohem...
Jinak ráda jsem poznala Cukřenka.<3 a W.aii <3..Jste úžasné holky =)
Michelle

Kašlu na to !

2. května 2010 v 18:41 | Cinderella |  Diář Cinderelly

Zdravím, tak hele Michelle chodíš tu jen ty pravda. A to mi vadí ze všeho nejvíc. , víš ! Ty jen okopíruješ článek ze starého blogu a děláš jak kdyby sis na to našla hodinu. Navíc každou minutu něco přidáš a když já nebo kdokoli jiný přidáme článek nikdo si ho nepřečte, protože to tu zamoříš svýma avatarama jsou hezké, ale vůbec mi to nepříjde jako blog který původně Mistr chtěl ! Samý avatary o bože lidi nám tu píšou buď reklamy nebo o to je krásné. Možná blázním, ale už několik dní přemýšlím o odchodu kvůli avatarům a podobně. Nekašlala bych tu na to, ale nelíbí se mi to tu ! A jestli napíšeš něco a co tu mám přidávat nebo podobně tak ti vynadám ! Ty avatary jsou totiž s Tokio Hotel a už z toho je mi na blití. Takže se zamysli laskavě ty co děláš špatně a pak tu něco piš. A buď ráda že sem byla upřímná !!
Cinderella

lay Fan web Miley Cyrus

2. května 2010 v 10:58 Cukřenka-graphic
na

Chceš tento lay?

napiš na email Miss-muffin@seznam.cz
Jméno laye:
Přihl.jméno:
Heslo:

Při nastavení dostaneš popisky,klikačku a další věcičky..x)

moje..xP

2. května 2010 v 10:40 Cukřenka-diary
audreey
Tak sem tu;)konečně.
no Michelle prosím..:(neodcházej.!
já tu budu ted zase hodně..protože před tím
sem byla hodně tady a nebyla na mém blogu a ted sem
byla zase na mém blogu a ted budu zase tady..xDmrzí
mě že tu mistr vůbec nic nepřidává a to ještě vymyslel
on že bys me si mohly založit ten blog..to mě hrozně mrzí..
ale co nadělám že?:(hlavně Michelle neodcházej.<3
já jdu přidávat paa:)
Layout nám vytvořila BoniTká<3